W31-22RJI datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    W31-22RJI
  • Производитель
    Welwyn Components
  • Описание
    Welwyn Components W31-22RJI No. Of Pins: 2 Power Rating: 3W Resistance: 22ohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: Axial Resistor Element Material: Wirewound Rohs Compliant: Yes Series: W31 Svhc: No SVHC (15-Dec-2010) Temperature Coefficient: ?‚?± 150ppm/?‚?°C Voltage Rating: 100V